Sayın ziyaretçi, MarkMt2 Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, August 29th 2015, 11:42pm

Oyun Ceza Sistemi

MarkMT2 Oyun Ceza Sistemi

1-Aile Değerlerine Hakaret: (7 Gün )

2-Aile Değerlerini Oyuna Katmak: (3 Gün)
3-Hakaret & Küfür & Argo & Cinsiyetçilik: (1-5 Gün ya da Chat-Ban)
4-Hile & Bug Kullanımı: (IP Üzerinden Süresiz)
5-Karşı tarafa tehdit (Adres isteme): (1 Gün
ya da Chat-Ban)
6-Oyun içerisinde sohbet satırından reklam yapmak: (IP Üzerinden Süresiz)
7-Oyun Yöneticilerine karşı hakaret: (7 Gün)
8-Uygunsuz isim kullanmak: (1 Gün)
9-Dini & Siyasi & Politik konuşmalar yapmak: (1 Gün)
10-Kendini Oyun Yöneticisi gibi tanıtmak : (Süresiz)
11-Çar Satım/Devir yapmak(Başka Serverler veya Ticari Para Değeri :
(IP Üzerinden Süresiz)
12-İftira atmak, Yalan söylemek: (Chat-Ban ya da 1 Gün)
13-Hesap ve Item çalmak & Çalmaya teşşebüs etmek: (1 Yıl)
14-Oyun takımına iftira atmak (Oyunda yardım var gibi): (IP Üzerinden Süresiz)

15-Farklı sitelerden yada Oyun dışından Türk Lirası ile Hesap Satışı, T satışı
, İtem satışı.(IP Üzerinden Süresiz)
16-Farklı dillerde yada kelimeleri değiştirerek hakaret etmek (1 Gün)
17-Dinsel / Kökensel / Irksal ayrımcılık yapmak, dalga geçmek, kötü örneklendirmeler vermek (5 Gün)
18-Oyun Takımını, arkadaş gibi tanıtma algısı yaratmak (Bu serverin sahibi benim kankam gibi.(Süresiz)
19-Farklı sitelerden yada Oyun içerisinden Türk Lirası ile Hesap alışı, T alışı, İtem alışı yasaktır.(7 Gün)
20-Oyun içerisinden karşı tarafın ailesinin, sevgilisinin ismini vermek/dalga geçmek/tahrik etmek.(1 Gün ya da 3 Gün)
21-Oyun içerisinede Provokatif zemin hazırlamak, oyun üzerine anti-propaganda yapmak veya farklı türde provakatörlük yapmak, süreli veya derecelendirmesine göre süresiz bandır.(Bu konuda çok kararlıyız!)
22-Ban itiraz süresi 1 Haftadır. Dolandırıcılık ve TL ile satış sebebi ile cezai işlem uygulanan karakterlerin videoları kaldırılması sonucu ban affı söz konusu değildir!

Ek olarak facebook & forum üzerinden aynı kurallara uymayan kişilerin IP adresleri tespit edilip oyun içerisinden banlanacaktır.

Oyun Ceza Sistemine gerçek hesaplarından uyup, yan-karakterlerinden uymayan hesaplar tespit edilip, aynı cezai işlemler o karakterlerede uygulanacaktır.
Hakaret bildirimlerinde uygulanan cezalar konuşmaya, küfüre, dile göre değişim gösterebilir.
MarkMT2 oynuyan tüm oyuncular yukarıdaki kuralları göz önünde bulundurarak oynaması gerekir,oyun şartları yukarıdaki gibidir.
Oyun Ceza Sisteminin Gizlilik Politikası ve Değiştirme Hakkı sadece MarkMT2 ekibine aittir.
Oyun yönetiminde SADO45 harici hiç bir yetkili yoktur.

Sansasyonel duruşunu kaybetmeyen MarkMt2 (2) yaşında!

MarkMt2 - Oyun Yönetimi